


Ми маємо власну історію, своїх героїв, нам не нав*язуватимуть чужих ідеалів та переконань! Після помпезних парадів 9 травня та встановлення пам*ятника Сталіну, львів*яни вирішили показати усім, кого вони насправді вважають за героїв, кому дякують за свою Незалежну Україну. Сьогодні справжніми героями держава не опікується, а політики аж зі шкури пнуться, щоб догодити золотоносному Кремлю: і на парадах ми частенько побачимо дідусів та бабусь, обвішаних з ніг до голови орденами, які найчастіше у війні участі і взагалі не брали. Справжніх ветеранів, що вижили після кровавої війни, - жменька. І не всі вони, відсидівши по 25 років, виживши після нестерпних каторг, знущань та допитів, діляться страхітливої біографією, і вже, тим більше, не ходять на червоні паради.
На щастя, Автономним Націоналістам вдалося поспілкуватись із живим очевидцем та учасником тих подій. Петро Івахів - уродженець села Кнісель, в УПА брав участь із 1944 року. Зустрілись із Петром Васильовичем та сином його сестри неподалік могили 24-літнього загиблого побратима, слідчого СБ ОУН - Василя Липи "Валюти". На його могилу були покладені квіти та вінок, пам*ять вшановували хвилиною мовчання. Також на могилі слідчого були посвячені жовто-синій та червоно-чорний прапори.



Далі націоналісти побували у місці, де був здійснений напад на польський поштовий віз під Бібркою у вересні 1930 року, після якого заарештували Юліана Головінського і жорстоко розстріляли.
Прапори також були посвячені на могилі крайового провідника ОУН Головінського у селі Великі Глібовичі. Був виконаний національний гімн, а пам*ять загиблих вшанувалась хвилиною мовчання.


Такі відвідини плануються проводитись щорічно.
Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань.(Декалог Українського Націоналіста)



